Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Мета життя – показати людям навколо необхідність розвитку. З розвитком кожного, життя навколо нас стане краще.

 

Волошин Валентин Миронович

БІОГРАФІЯ

Народився 5 грудня 1975 р. у м. Ужгороді.
Освіта вища. Навчався у СШ № 1 м. Ужгорода, економічному ліцеї Карпатського філіалу МІМ-Київ. У 1997 р. з відзнакою закінчив Ужгородський національний університет, спеціальність “Фінанси і кредит”. Навчається в аспірантурі.
У 1997-2000 рр. працював викладачем УжНУ, закарпатської філії МАУП. У 1999-2001 рр. - менеджером навчальних програм Закарпатського фонду підтримки підприємництва “ТЕС Фонд”, бізнес-тренером.
З 2001 р. – засновник та керівник навчально-консультаційної організації “Гранд Лідер. Системи розвитку”. Тренер, консультант, автор ряду тренінгових курсів, організатор численних навчальних програм відкритого та внутріфірмового типу в Закарпатській області та за межами регіону.
“Політику вважаю занадто неефективним способом привнести зміни. Очолюю громадську організацію, поєдную зусилля з однодумцями інших громадських організацій.
Мета життя – показати людям навколо необхідність розвитку. З розвитком кожного, життя навколо нас стане краще.
Життєвий принцип – життя дуже багатогранне. З одного боку, це означає, що немає всезагального принципу, з іншого – важливо і цікаво знайти використання всьому, що мене оточує.
Найприємніше у роботі – дозволити собі мріяти. І коли мрія справжня – згодом отримую задоволення, спостерігаючи, як вона втілилась.
В людях ціную відкритість, готовність сприйняти навколишнє, гнучкість проявів.
Світ – він простий! Шкода, що ми часто ускладнюємо його, говоримо про одне й те ж різними словами, а потім розпочинаємо війни довкола цього. І ще світ - дуже крихкий! Скільки бід людина зробила планеті, людям, собі самій... Як це зупинити, перетворити у розвиток, якщо не через лідерство, і кому, як не нам, активним людям?”
Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»